Wypełnienie ze szkła hartowanego sprawia, że ​​jest prawie idealny. Nie martw się, szkło nie pęknie łatwo. Jeśli chcesz być inny, to ogrodzenie jest właśnie tym.

Ogrodzenie szklane to wyjątkowe rozwiązanie w naszej ofercie ogrodzeń aluminiowych. Tylko do tego ogrodzenia oferujemy szkło hartowane, które może być przezroczyste lub nieprzezroczyste, do wypełnienia poszczególnych części.

KOLORY I OBRÓBKA POWIERZCHNI

Wszystkie systemy i elementy ogrodzeniowe malowane są farbą proszkową , która jest objęta 5-letnią gwarancją. W wersji podstawowej (bez dopłaty) znajdziecie Państwo aż 15 najpopularniejszych kolorów, które dostarczamy w kilku wersjach – półmatowych i drobnostrukturalnych. Szczególnie popularne są kolory strukturalne i tylko u nas bez dodatkowych opłat. Za dopłatą można wybierać z całej gamy kolorów, a także z kilku dekorów drewnopodobnych. U nas możesz łączyć kolory na różne sposoby i dobierać różne kolory do systemu ogrodzeniowego bez dodatkowych opłat.

ogrodzenia Śląsk
ogrodzenia Śląsk

WYMIARY I SPECYFIKACJA TECHNICZNA OGRODZENIA

System ogrodzeń aluminiowych dopasowujemy do Państwa wymagań, dzięki czemu możemy dostarczyć dowolne wymiary w zależności od możliwości produkcyjnych i wytrzymałości tafli szklanych. Wszystkie wymagania rozwiązujemy indywidualnie. Dzięki profilom usztywniającym możemy bez widocznych przerw wykonać i zamontować panele ogrodzeniowe o szerokości do 600 cm.

AKCESORIA DO OGRODZEŃ

Oczywiście dla większości rodzajów ogrodzeń są różne rodzaje bram wjazdowych – przesuwne lub skrzydłowe. Ponadto bramy wjazdowe na posesję, obrotowe pola na śmietnik, stałe elementy ogrodzenia pod domofon, wbudowana skrzynka na listy i inne. Wszystkie te elementy są oczywiście w tej samej konstrukcji, co całe ogrodzenie.

KONSERWACJA OGRODZENIA

Wszystkie dostarczane przez nas systemy ogrodzeniowe są bezobsługowe iw tym przypadku nie wymagają żadnej konserwacji.

Ogrodzenia betonowe Śląsk

Jeśli jednak jesteś zainteresowany ogrodzeniem betonowym, to na Śląsku, Opolszyźnie oraz Małopolsce, betonowe ogrodzenia wykonuje firma Luxbor.

Oceń tą stronę: post