Zaznacz stronę

Blachy trapezowe to produkty, które ze względu na swoją uniwersalność znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie. Sprawdzają się jako pokrycia dachowe i elewacyjne począwszy od najmniejszych konstrukcji (garaże, wiaty) po duże hale produkcyjne czy obiekty handlowe. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów, od rozwiązań ekonomicznych po wysokie profile konstrukcyjne o parametrach ułatwiających zastosowanie w najbardziej wymagających zastosowaniach przemysłowych. Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorów i powłok, docinanych według indywidualnych wymagań. Każdy profil z blachy trapezowej możemy pokryć powłoką antykondensacyjną. Dodatkowo oferujemy możliwość perforacji blach trapezowych.

Na naszej stronie udostępniamy do pobrania na życzenie tabele oraz karty produktowe dla wszystkich profili z blachy trapezowej znajdujących się w naszej ofercie.

Dodatkowe elementy systemu do blach trapezowych w wersji dachowej:

Oferujemy Państwu perforację blach trapezowych. Szczegóły (kształt, wielkość, rozmieszczenie otworów i inne) ustalamy indywidualnie z działem handlowym.

Blacha trapezowa T-7 ma bardzo szerokie spektrum zastosowania. Szeroka gama kolorów i powłok, w tym imitujących drewno, sprawia, że ​​produkt ten jest szczególnie przydatny na ogrodzeniach, elewacjach, dachach gospodarstw domowych, sufitach, wiatach i magazynach. Oferta zawiera pełną gamę produktów dedykowanych zarówno do budownictwa indywidualnego, jak i inwestycyjnego. Możliwość dostosowania wymiarów blachy do danego projektu minimalizuje odpady i oferuje ekonomiczne wykonanie.

Blacha trapezowa T-14 ma bardzo szerokie spektrum zastosowania. Szeroka gama kolorów i powłok, w tym imitujących drewno, sprawia, że ​​produkt ten jest szczególnie przydatny na ogrodzeniach, elewacjach, dachach gospodarstw domowych, sufitach, wiatach i magazynach. Oferta zawiera pełną gamę produktów dedykowanych zarówno do budownictwa indywidualnego, jak i inwestycyjnego. Możliwość dostosowania wymiarów blachy do danego projektu minimalizuje odpady i oferuje ekonomiczne wykonanie.

Blacha trapezowa T-18 ma bardzo szerokie spektrum zastosowania. Szeroka gama kolorów i powłok, w tym imitujących drewno, sprawia, że ​​produkt ten jest szczególnie przydatny na ogrodzeniach, elewacjach, dachach gospodarstw domowych, sufitach, wiatach i magazynach. Oferta zawiera pełną gamę produktów dedykowanych zarówno do budownictwa indywidualnego, jak i inwestycyjnego. Możliwość dostosowania wymiarów blachy do danego projektu minimalizuje odpady i oferuje ekonomiczne wykonanie.

Świetlik dachowy do blachy trapezowej
Świetlik dachowy do blachy trapezowej