Categories: BLOG

OGRODZENIE PRZESZKLONE

Wypełnienie ze szkła hartowanego sprawia, że ​​jest prawie idealny. Nie martw się, szkło nie pęknie łatwo. Jeśli chcesz być inny, to ogrodzenie jest właśnie tym.

Ogrodzenie szklane to wyjątkowe rozwiązanie w naszej ofercie ogrodzeń aluminiowych. Tylko do tego ogrodzenia oferujemy szkło hartowane, które może być przezroczyste lub nieprzezroczyste, do wypełnienia poszczególnych części.

KOLORY I OBRÓBKA POWIERZCHNI

Wszystkie systemy i elementy ogrodzeniowe malowane są farbą proszkową , która jest objęta 5-letnią gwarancją. W wersji podstawowej (bez dopłaty) znajdziecie Państwo aż 15 najpopularniejszych kolorów, które dostarczamy w kilku wersjach – półmatowych i drobnostrukturalnych. Szczególnie popularne są kolory strukturalne i tylko u nas bez dodatkowych opłat. Za dopłatą można wybierać z całej gamy kolorów, a także z kilku dekorów drewnopodobnych. U nas możesz łączyć kolory na różne sposoby i dobierać różne kolory do systemu ogrodzeniowego bez dodatkowych opłat.

ogrodzenia Śląsk

WYMIARY I SPECYFIKACJA TECHNICZNA OGRODZENIA

System ogrodzeń aluminiowych dopasowujemy do Państwa wymagań, dzięki czemu możemy dostarczyć dowolne wymiary w zależności od możliwości produkcyjnych i wytrzymałości tafli szklanych. Wszystkie wymagania rozwiązujemy indywidualnie. Dzięki profilom usztywniającym możemy bez widocznych przerw wykonać i zamontować panele ogrodzeniowe o szerokości do 600 cm.

AKCESORIA DO OGRODZEŃ

Oczywiście dla większości rodzajów ogrodzeń są różne rodzaje bram wjazdowych – przesuwne lub skrzydłowe. Ponadto bramy wjazdowe na posesję, obrotowe pola na śmietnik, stałe elementy ogrodzenia pod domofon, wbudowana skrzynka na listy i inne. Wszystkie te elementy są oczywiście w tej samej konstrukcji, co całe ogrodzenie.

KONSERWACJA OGRODZENIA

Wszystkie dostarczane przez nas systemy ogrodzeniowe są bezobsługowe iw tym przypadku nie wymagają żadnej konserwacji.

Ogrodzenia betonowe Śląsk

Jeśli jednak jesteś zainteresowany ogrodzeniem betonowym, to na Śląsku, Opolszyźnie oraz Małopolsce, betonowe ogrodzenia wykonuje firma Luxbor.

Oceń tą stronę: post
admin

Recent Posts

Blachy trapezowe – wybierz świetlik T18

Blachy trapezowe to produkty, które ze względu na swoją uniwersalność znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie.…

2 miesiące ago

Rozjaśnij ciemne pokoje dzięki świetlikom

Wprowadzenie Dodanie świetlików jest doskonałym rozwiązaniem, aby wprowadzić naturalne światło do ciemnych i ponurych pomieszczeń,…

2 miesiące ago

Oświetlanie schodów – popularne rozwiązania

Oświetlenie schodów w naszych domach pełni nie tylko funkcję bezpieczeństwa, ale również staje się kluczowym…

2 miesiące ago

Porównanie świetlików dachowych i technologii oświetlenia dziennego

Obecnie coraz częściej wykorzystuje się naturalne oświetlenie, czyli wprowadzanie światła słonecznego do wnętrz budynków bez…

2 miesiące ago

ŚWIETLIK FOTOWOLTAICZNY – naturalne oświetlenie z produkcją energii

Fotowoltaiczny świetlik generuje czystą, bezkosztową energię, jednocześnie zapewniając bioklimatyczny komfort termiczny. Wyposażony w zaawansowany filtr…

3 miesiące ago

Jak wybrać i kupić świetlik dachowy?

Domy na poddaszu stają się coraz bardziej popularne i to z kilku powodów. Po pierwsze biura…

3 miesiące ago