Categories: BLOG

OGRODZENIE PRZESZKLONE

Wypełnienie ze szkła hartowanego sprawia, że ​​jest prawie idealny. Nie martw się, szkło nie pęknie łatwo. Jeśli chcesz być inny, to ogrodzenie jest właśnie tym.

Ogrodzenie szklane to wyjątkowe rozwiązanie w naszej ofercie ogrodzeń aluminiowych. Tylko do tego ogrodzenia oferujemy szkło hartowane, które może być przezroczyste lub nieprzezroczyste, do wypełnienia poszczególnych części.

KOLORY I OBRÓBKA POWIERZCHNI

Wszystkie systemy i elementy ogrodzeniowe malowane są farbą proszkową , która jest objęta 5-letnią gwarancją. W wersji podstawowej (bez dopłaty) znajdziecie Państwo aż 15 najpopularniejszych kolorów, które dostarczamy w kilku wersjach – półmatowych i drobnostrukturalnych. Szczególnie popularne są kolory strukturalne i tylko u nas bez dodatkowych opłat. Za dopłatą można wybierać z całej gamy kolorów, a także z kilku dekorów drewnopodobnych. U nas możesz łączyć kolory na różne sposoby i dobierać różne kolory do systemu ogrodzeniowego bez dodatkowych opłat.

ogrodzenia Śląsk

WYMIARY I SPECYFIKACJA TECHNICZNA OGRODZENIA

System ogrodzeń aluminiowych dopasowujemy do Państwa wymagań, dzięki czemu możemy dostarczyć dowolne wymiary w zależności od możliwości produkcyjnych i wytrzymałości tafli szklanych. Wszystkie wymagania rozwiązujemy indywidualnie. Dzięki profilom usztywniającym możemy bez widocznych przerw wykonać i zamontować panele ogrodzeniowe o szerokości do 600 cm.

AKCESORIA DO OGRODZEŃ

Oczywiście dla większości rodzajów ogrodzeń są różne rodzaje bram wjazdowych – przesuwne lub skrzydłowe. Ponadto bramy wjazdowe na posesję, obrotowe pola na śmietnik, stałe elementy ogrodzenia pod domofon, wbudowana skrzynka na listy i inne. Wszystkie te elementy są oczywiście w tej samej konstrukcji, co całe ogrodzenie.

KONSERWACJA OGRODZENIA

Wszystkie dostarczane przez nas systemy ogrodzeniowe są bezobsługowe iw tym przypadku nie wymagają żadnej konserwacji.

Ogrodzenia betonowe Śląsk

Jeśli jednak jesteś zainteresowany ogrodzeniem betonowym, to na Śląsku, Opolszyźnie oraz Małopolsce, betonowe ogrodzenia wykonuje firma Luxbor.

Oceń tą stronę: post
admin

Recent Posts

Porównanie świetlików dachowych i technologii oświetlenia dziennego

Obecnie coraz częściej wykorzystuje się naturalne oświetlenie, czyli wprowadzanie światła słonecznego do wnętrz budynków bez…

2 tygodnie ago

ŚWIETLIK FOTOWOLTAICZNY – naturalne oświetlenie z produkcją energii

Fotowoltaiczny świetlik generuje czystą, bezkosztową energię, jednocześnie zapewniając bioklimatyczny komfort termiczny. Wyposażony w zaawansowany filtr…

4 tygodnie ago

Jak wybrać i kupić świetlik dachowy?

Domy na poddaszu stają się coraz bardziej popularne i to z kilku powodów. Po pierwsze biura…

4 tygodnie ago

Kalkulator ilości światła naturalnego dostarczanego przez świetliki dachowe

Kalkulator Natężenia Światła Kalkulator Natężenia Światła dla Świetlików Dachowych Szerokość świetlika (m): Długość świetlika (m):…

1 miesiąc ago

Testowanie i certyfikacja świetlików dachowych

Świetliki dachowe są cennym źródłem naturalnego światła, a szkło służy jako trwały i wytrzymały materiał…

2 miesiące ago

Jak wybrać odpowiedni kołnierz uszczelniający do świetlika dachowego?

Kołnierz dachowy to kluczowy element systemowy, który umożliwia prawidłowy montaż oraz zapewnia trwałe i szczelne…

2 miesiące ago